Bukmacherzy onlinePoradnik bukmachera

Czy przyszłość zakładów sportowych to typowanie tylko online?

311views
Czy przyszłość zakładów sportowych to typowanie tylko online?

Twoim hobby jest oglądanie sportu? W głównej mierze interesujesz się futbolem oraz np. skokami narciarskimi w sezonie zimowym? Możesz grać te dyscypliny (oraz wiele innych) na szereg dostępnych sposobów. Obecnie ludzie coraz chętniej stawiają przez internet. Czy w przyszłości to będzie jedyna wybierana opcja?

Coraz więcej graczy przekonuje się do obstawiania online

Trudno przewidzieć, czy np. za kilka lat gracze będą obstawiać wyłącznie przez sieć. Wydaje się, że (mimo wszystko) pewne lokale naziemne cały czas będą funkcjonowały. Są bowiem osoby, które obstawiają właśnie w punktach stacjonarnych. W tym gronie są m.in. ludzie starsi. Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do takiej formy, to trudno jest mu zdecydować się na coś innego. Nie da się jednak ukryć, że obecnie to właśnie typowanie przez sieć zaczyna być coraz powszechniejsze. M.in. ze względu na to, że można zainkasować świetne promocje. Nie wiesz, jak odebrać freebet w Fortunie? Wybrałeś tego bukmachera online? To dobra idea. Wszak ta firma bukmacherska jest nie tylko hojna, ale także legalna. Jeśli chcesz odebrać bonus na start, to musisz założyć konto i wpisać kod. Dzięki temu zainkasujesz 2800 oczek. Te punkty lojalnościowe mogą być zaś swobodnie wymienione na zakład w kwocie 20 PLN. Jest to promocja bez depozytu. A jak wpłacisz pieniądze, to zainkasujesz zakład bez ryzyka do 600 PLN. Dlaczego jeszcze obstawianie online jest tak popularne? Chodzi nie tylko o bonusy. Dodatkowo można grać komfortowo i to przez całą dobę. Natomiast lokale naziemne mają oczywiście swoje godziny otwarcia oraz zamknięcia.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Niektóre podmioty hazardowe zamykają lub redukują liczbę posiadanych punktów stacjonarnych

W przyszłości najprawdopodobniej będzie coraz mniej lokali naziemnych. A wszystko dlatego, że sporo osób wybiera typowanie przez sieć. Ty także zastanawiasz się, gdzie obstawiać zakłady online? Polecanymi firmami bukmacherskimi są STS, Fortuna, Betclic, Betfan, Betcris, czy Fuksiarz itp. Warto zaznaczyć, że kilka lat temu Totolotek zamknął wszystkie swoje punkty stacjonarne. Pewne roszady na tym polu poczyniła także Fortuna. Wydaje się, że w ślad za takimi markami mogą podążyć jeszcze inne podmioty hazardowe. W wielu sytuacjach prowadzenie konkretnego punktu stacjonarnego nie jest bowiem do końca rentowne. W końcu firma bukmacherska musi wynająć miejsce, zatrudnić pracownika (albo pracowników) itp. Włodarze wolą zaś przeznaczyć te środki np. na nowe akcje promocyjne dla graczy online.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Możesz obstawiać także dzięki aplikacji mobilnej

Świat w bardzo szybkim tempie idzie do przodu. Można to zaobserwować także na tej płaszczyźnie. Obecnie gracze mogą bowiem swobodnie obstawiać nie tylko ze swojego konta, ale także dzięki aplikacji mobilnej. Aby tak się stało w praktyce, należy najpierw pobrać to narzędzie, a potem je u siebie zainstalować. Np. na telefonie komórkowym. To kolejny aspekt, który może przyczynić się w przyszłości do funkcjonowania coraz mniejszej liczby punktów stacjonarnych.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?