Poradnik bukmachera

Czy możemy grać w karty legalnie przez aplikację mobilną?

718views

Betgames STS to świetna propozycja, wielu graczy również cieszy możliwość grania oraz obstawiania przez aplikację mobilną, jednakże tak do końca to nikt nie wie, czy można to robić, czy też nie. Dlatego też, dzisiaj przedstawimy wam pełną ofertę na mobilne obstawianie Betgames STS! Zapraszamy do naszego artykułu!

Czy możemy grać w karty legalnie przez aplikację mobilną?

Jak pobrać aplikację mobilną do grania w Betgames STS?

Wystarczy że wejdziemy na stronę STS i pobierzemy jego aplikację. A dlaczego tak, a nie inaczej? Otóż cytujemy ze strony www.sts.pl:

 „Niestety Google nie pozwala na umieszczenie żadnej aplikacji bukmacherskiej w swoim sklepie. To oznacza, że aby cieszyć się grą za pośrednictwem aplikacji mobilnej sts musisz ją pobrać bezpośrednio od nas. Nie musisz się obawiać – nasza aplikacja na Androida jest bezpieczna i zbudowana od podstaw z dbałością o detale. Proszę daj nam znać jeżeli napotkasz jakiekolwiek problemy z naszą aplikacją – dziękujemy.”

Dlatego też – jedyna opcja na zagranie mobilnie to pobranie appki w ten a nie inny sposób.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Mobilne granie

Betgames STS jest również dostępne na smartfony a nawet i tablety i Smart TV. Jeśli tylko chcecie grać poprzez mobilka, to aplikacja dostępna jest na Androida, ale również i na systemy iOS. W obu przypadkach możecie liczyć na pełne wsparcie od STS, co przekłada się zresztą na doskonałą jakość tej usługi.

Najważniejsze jednak jest to, aby mieć zaktualizowane urządzenie, co pozwoli wam w należyty sposób zainstalować aplikację. Jednocześnie na mobilnym STS możecie dokonywać płatności na liczne sposoby :

– Dotpay

– PayU

– Tpay

– Skrilla

– Neteller

– karty płatnicze, oraz debetowe i kredytowe.

Pamiętajmy tu o jednej zasadzie – jak u każdej firmy bukmacherskiej, środki zdeponowane są na jednym koncie, a bonusowe na drugim. Regulamin bonusu mówi, że aby móc wypłacić pieniądze z konta depozytowego, należy obrócić kwotę pierwszej wpłaty 1x w zakładach po kursie min. 1.50. Jeśli wpłaciłeś więc więcej, niż 500 zł, to obrotowi podlega tylko pierwsze 1200 zł.

Wady mobilnego grania w Betgames STS

Jak wszystko co ma swoje zalety – ma to również i wady, z racji tego iż granie w Betgames STS nie jest zbyt wygodne na urządzeniach z małym ekranem, nie mówiąc już o tym, że bez odpowiedniej klawiatury raczej zbyt szybko nie poczatujemy z innymi. Owszem, posiadanie odpowiedniego telefonu bardzo przyśpieszy ten proces, jednakże na pewno nie będzie nam tak wygodnie jak w przypadku pisania na zwykłej klawiaturze komputerowej.

STS bonus powitalny

Bez względu na to, jak wykorzystasz swój pierwszy bonus na konto w STS, to przysługuje wam jeszcze jeden bonus sts: 100% do 1200 zł. Ważne jest, by w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Warunki bonusu polegają na tym, że aby otrzymać ten bonus musimy go obrócić 3 razy, na obrót mamy 120 dni a do obrotu liczą się wszystkie zakłady i kupony z kursem 1.91 z wyjątkiem Hitu Dnia oraz MaxiKombi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?