Poradnik bukmachera

Co warto wiedzieć, kiedy dopiero zaczynasz obstawiać zakłady? Poradnik bukmacherski 2021

743views

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jeśli chcą zarobić na zakładach, to najważniejsza jest walka o własne pieniądze – ponieważ zwykle bukmacher nie daje za wygraną i za każdym razem stara się zabrać kasę z twojego zakładu. Dlatego też, jeśli chcesz ograć bukmachera, to dzisiaj pokażemy Ci, jak skutecznie możesz obstawiać zakłady u bukmachera!

Co warto wiedzieć, kiedy dopiero zaczynasz obstawiać zakłady? Poradnik bukmacherski 2021

Tylko Ty decydujesz o kwocie i tym, co obstawiasz

Pamiętaj, że twoim celem nie jest umieszczanie kuponów na wydarzenia o wysokim ryzyku przegranej, ponieważ w ten sposób pozbawisz się tylko środków na obstawianie, oraz narazisz się na straty. Z drugiej strony warto jest pamiętać o tym, że granie u bukmachera powinno być dla ciebie rozrywką, a nie stałym źródłem dochodu.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Czy warto jest otworzyć konta u kilku bukmacherów?

Dzięki temu będziemy mogli porównać kursy oferowane przez różnych firm na rynku zakładów i uzyskać najwyższe kursy na zakłady. Dodatkowo rejestrując się u legalnych bukmacherów, zdobędziemy wiele nagród, być może uda nam się zrealizować nasze kupony co uprzyjemni wygrywanie.

Ogranicz się do jednej dyscypliny sportowej

Podobnie nie możemy śledzić wszystkich dyscyplin. Dlatego ogranicz się do dwóch najbardziej popularnych dyscyplin, które dobrze znasz. Buk ma wielu ekspertów od najpopularniejszych gier i niewielu ekspertów od mniej popularnych gier. Z dobrym zrozumieniem możemy prześcignąć legalnych bukmacherów i znaleźć przewartościowane kursy, które pozwolą nam na większe zyski. Dlatego szukaj atrakcyjnych okazji do spotkań z dużym prawdopodobieństwem uzyskania danego wyniku.

Jeśli już wybrałeś

Na starcie warto jest dokładnie przeanalizować dostępne dane i statystyki. O dobrym zawodniku nie decydują emocje czy sympatia danego klubu, ale nudne liczby oraz aktualny stan i skład drużyny. Każdy bukmacher zapewnia dostęp do wielu informacji, z których możemy uzyskać wiele ciekawych spostrzeżeń. Warto też przeanalizować ostatni mecz obserwowanej drużyny. Jeśli jednak zawiedziesz, bądź cierpliwy i zaakceptuj niepowodzenie. Wygrywanie u bukmachera wymaga dużo czasu, nauki, cierpliwości i dystansu do przegranej – bo w zakładach sportowych przegrywanie losów jest zawsze integralną częścią gry. Naturalnie każdy profesjonalny gracz zakładów bukmacherskich zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, ale jeśli chcesz za kilka lat dostąpić tego zaszczytu, czyli być uznanym za profesjonalistę, to musisz wyrobić w sobie te nawyki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie graj za często

Obstawianie zbyt wielu zakładów sportowych naraz może spowodować przekroczenie kwoty twojego budżetu rodzinnego, co może prowadzić do uzależnienia od zakładów sportowych – to doprowadzi Cię na skraj bankructwa, a przecież nie o to tu chodzi, prawda? Pamiętaj, obstawianie jest fajne, więc jeśli nie możesz się powstrzymać, to zacznij korzystać z aplikacji bukmacherskich, które pozwolą ci ustawić odpowiednie limity na obstawianie zakładów u bukmacherów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?