Poradnik bukmachera

Co można obstawiać na typach e-sportowych?

1.3kviews

Obstawanie zakładów e-sportowych w tym roku spokojnie przekroczyła rekordy popularności, spokojnie zostawiając najpopularniejsze rozgrywki takie jak piłkę nożną daleko w tyle. Nie da się ukryć, że zasługę w tym miał koronawirus, ale wróćmy do tematu przewodniego. Co można obstawiać na typach e-sportowych? O tym dowiesz się już za chwilę!

Co można obstawiać na typach e-sportowych?

Zacznijmy od tego, co uczyniło e-sport tak popularnym

Popularność e-sportu dopiero od niedawna zaczęła rosnąć, ale dopiero od niedawna zaczęła wzbijać się w niebiosa, a koronawirus tylko jej to ułatwił. Co prawda rok 2020 już się kończy, ale dla e-sportów ten rok był wyjątkowo dobry. Na twitchu został pobity rekord oglądających transmisję z mistrzostw świata w rozgrywkach e-sportowych. Wracając jednak do zakładów na e-sport, zakłady na to nie są łatwe, ponieważ wciąż brakuje odpowiednich analiz oraz ekspertów, którzy by potrafili przewidzieć zakłady w odpowiedni sposób.

Ponadto sporty elektroniczne to stosunkowo szeroka dziedzina gier, w tym strzelanki typu Counter-Strike, strategie takie jak League of Legends czy Dota a nawet gry zręcznościowe (w tym FIFA). Dlatego jeśli chcemy obstawiać zakłady na e-sport, musimy się wyspecjalizować w danej dziedzinie i trzymać tylko jej, ponieważ tak naprawdę bardzo ciężko jest ,,ogarniać” dwa lub więcej tytułów naraz z sukcesami.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Counter Strike : Global Offensive

Najpopularniejszą grą w Polsce jest bez wątpienia Counter Strike. Każdy Polak interesujący się e-sportem, zna drużynę virtus.pro. Dziś zmieniła się nieco hierarchia, ale to nie znaczy, że Polacy nie chcą dołączyć do rankingów najlepszej drużyny na świecie. Rankingi czołowych drużyn są powszechnie dostępne i aktualizowane co miesiąc, ale trzeba przyznać, że w ostatnich latach niewiele się zmieniło – CS:GO nadal jest popularnym tytułem do obstawiania u takich legalnych bukmacherów jak STS, Fortuna czy ForBET.

League of Legends

LoL był tak naprawdę jedną z pierwszych gier, na które bukmacherzy organizowali zakłady e-sportowe na całym świecie. W zawodach biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny, których zadaniem jest zniszczenie bazy wroga. Zawody rozgrywane są na stadionie Wembley lub Beijing Olympic Stadium, co w pełni świadczy o popularności e-sportu. W Europie najważniejszą ligą jest LEC, czyli European Legend League, w której 10 drużyn bierze udział w jesiennych rozgrywkach. Podobne zawody odbywały się w Ameryce Północnej, gdzie drużyny brały udział w Legendary Championship Series (LCS).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fortnite

Fortnite to fenomen ostatniego roku w grach e-sportowych. W ostatnich latach gra zyskała ogromną popularność i jesteśmy przekonani, że w przyszłości może stać się jedną z najważniejszych treści udostępnianych przez legalnych bukmacherów. Nie da się ukryć, że to jest pierwsza gra typu Battle Royale, która osiągnęła sukces. Zasady są bardzo proste, dlatego może tak wiele osób ogląda i gra w Fortnite. Zadaniem gracza jest jak największe przeżycie na wyspie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?