Poradnik bukmachera

Ciekawostki i porady ze świata bukmacherki

848views

Czasami pewne rzeczy potrafią nas naprawdę zadziwić. Niektóre z nich dotyczą naszej pracy – inne zaś spotykają nas w życiu prywatnym. Dzisiaj jednak przedstawiamy wam ciekawostki oraz porady, które mogą się wam przytrafić, jeśli typujecie zakłady bukmacherskie!

Ciekawostki i porady ze świata bukmacherki

Kurs – czyli coś na co powinniśmy zwrócić uwagę

Jeśli jesteśmy początkującym graczem zakładów bukmacherskich – to warto wiedzieć, czym jest kurs u bukmachera. Na czym polega dany kurs? A po prostu na tym, że jest to mnożnik, który oferuje pomnożenie pewnej ilości pieniędzy. Oczywiście każdy bukmacher ma inny kurs, dlatego też nie musimy wybierać tylko jednego bukmachera, ponieważ na naszym rynku mamy trzynastu legalnych bukmacherów, u których możemy obstawiać zakłady bukmacherskie na co tylko chcemy (od sportu aż po zakłady specjalne). Dlatego też wybranie najlepszych trzech może okazać się dla nas o wiele bardziej korzystne, niż gdybyśmy wybrali tylko jednego bukmachera. Pamiętajmy tutaj również o bonusach na start, przecież gdy założymy trzy konta – to dostaniemy bonusów – po trzykroć!

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

A czy z bukmacherki można się utrzymać?

Czy z bukmacherem można wygrać? Czy z bukmacherki można się utrzymać? Takie pytania zazwyczaj zadają sobie nowi typerzy. Naturalnie że z typowania u bukmacherów można się utrzymać, a przynajmniej regularnie wygrywać pieniądze. Niestety, poprawne obstawianie wyników na zakładach bukmacherskich nie jest łatwe. Pomijając osoby, które traktują zakłady bukmacherskie jak swoje hobby  (z reguły zadowalają sporadycznymi wygranymi) – gracze zajmujący się obstawianiem w sposób profesjonalny to niewielki procent w porównaniu do masy graczy ,,sezonowych”.

Jakie zatem warunki powinien spełniać typer, który chce utrzymywać się z zakładów bukmacherskich? Ogólnie wiadomo, że najlepsze efekty przynosi gra kuponów solo. Większość doświadczonych typerów gra swoje typy „płaską stawką” bazując na procentowej skuteczności swoich typów. Ciekawym sposobem zarabiania na obstawianiu u bukmacherów jest gra na tak zwanych płatnych typach, czyli inwestowanie pieniędzy w typy przygotowane przez firmy profesjonalnie zajmujące się doradztwem w tym zakresie. Należy tu zachować jednak szczególną ostrożność, gdyż w internecie jest mnóstwo oszustów a naciągaczy nigdy nie brakuje.

Naciągacze w bukmacherce

 Dobrym przykładem są tutaj grupki na facebooku o tematyce bukmacherki – gdzie od czasu do czasu, z kont które zostały założone dopiero niedawno – pojawiają się posty ludzi którzy ,,wygrywają pod rząd z bukmacherem” –  oczywiście ludzie z racji tego, że z natury jesteśmy ciekawscy – piszą do takich osób, a oni sporadycznie odpowiadają na te pytania. Po jakimś czasie jednak piszą że ,,robi się zbyt wielki spam” – i ,,czas założyć własną grupkę” – ale oczywiście za darmo nic nie ma – wejście na grupkę jest przecież płatne. Oprócz tego naciągaczy można znaleźć na forach bukmacherskich – gdzie w prywatnych wiadomościach piszą do przypadkowo napotkanych ludzi w nadziei, że się nabiorą na ich próby przekonania ich do dosłownie ,,oddania im swoich pieniędzy”.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?