Bonusy bukmacherskie

CashOut w Betclic bez rozstrzygania spotkań

2.4kviews

Zakończenie kuponu i wypłata środków bez konieczności rozstrzygania wszystkich spotkań – brzmi kusząco? Na genialny pomysł CashOut wpadł bukmacher Betclic i w części przypadków umożliwia zakończenie zakładów przed czasem.

CashOut w Betclic bez rozstrzygania spotkań

Betclic umożliwia swoim użytkownikom CashOut nie tylko w przypadku kuponów pojedynczych, ale także wielokrotnych. Akcja opiewa na zdarzenia oznaczone w kalendarzu. Wyszukiwanie ich możliwe jest przy pomocy filtrowania.

By móc skorzystać z CashOut w Betclic, trzeba posiadać aktywne konto bukmacherskie. Kod promocyjny dla nowych graczy (KOD500) może być przydatny tym użytkownikom, którzy zaczynają dopiero przygodę z zakładami.

Czym jest CashOut?

CashOut umożliwia wypłatę wygranych środków jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń. Jeżeli część kuponu weszła, a Ty czekasz jeszcze na inne rozstrzygnięcia (oznaczone ikonką CashOut), możesz zlecić wypłatę środków i cieszyć się wygraną.

Zdarzenia CashOut można wyszukać poprzez filtrowanie meczów w kalendarzu bukmachera. Warto przypomnieć, że promocja obowiązuje na wszystkich platformach Betclic.

W promocji biorą udział kupony pojedyncze i wielokrotne. Warto sprawdzić swoje szczęście i dać sobie szansę na wygraną. Z kuponem Betclic jest to dużo łatwiejsze.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.