Poradnik bukmachera

Bukmacher STS – dlaczego jest on liderem rynku bukmacherskiego?

692views

Wielu graczy uważa firmę bukmacherską STS za jedną z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Ale czy STS rzeczywiście jest liderem polskich bukmacherów? Czytaj dalej, a się dowiesz!

Bukmacher STS – dlaczego jest on liderem rynku bukmacherskiego?

STS – geneza na Polskim rynku

Co ciekawe, firma STS powstała na Śląsku w Katowicach – zadebiutował na rynku za pośrednictwem sieci stacjonarnej w 1997 r. STS w 2012 r. Uzyskał zgodę Ministerstwa Finansów na wejście na rynek gier online. Obecnie STS znacznie rozszerza swoją organizację, co zostało zauważone przez wielu graczy. Przykładem może być firma podlegająca STS, a mianowicie STSBet. Oprócz naszego kraju STS działa również na Łotwie, w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Oferta STS dla Polaków

Bukmacher STS oferuje zakłady na ponad 35 wydarzeń sportowych, nie wspominając o wydarzeniach specjalnych. Fakt, że wielu graczy chwali STS, polega na tym, że jeśli istnieje interesujące wydarzenie kulturalne, STS szybko na nie zareaguje i zapewni bardzo interesujące kursy na większość takich wydarzeń.

Szybka rejestracja w STS

Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz rejestrować się u legalnego bukmachera sts na stałe, możesz zdecydować się na szybką rejestrację, więc STS nie będzie cię na razie prosił o potwierdzanie twoich danych. Szybka rejestracja nie wymaga podawania numeru konta ani skanu dowodu osobistego – podstawowe dane osobowe i dane konta wystarczą, aby skorzystać z ofert STS. Jeśli będziesz chciał wypłacić swoje wygrane, to będziesz musiał dokonać pełnej weryfikacji swojego konta.

Bonusy na start od STS

STS posiada jedną z najlepszych ofert bonusowych. Przykładem jest pakiet startowy STS, który może podnieść Twój depozyt do 1200 zł! Dodatkowo możesz też zgarnąć 20 zł na zakłady, nie wspominając o freebecie 25 zł za darmo, czy też zgarnąć 20 zł na wirtualne zawody sportowe! Jednak przed skorzystaniem z tej oferty warto zapoznać się z regulaminem promocji, aby mieć pewność, że oferta jest dla Ciebie zdecydowanie odpowiednia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oferta specjalna od STS – czyli zakłady na żywo!

U STS możesz obstawiać wiele wydarzeń sportowych w tym: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, hokej, piłkę ręczną itp. Ponadto bukmacher STS zapewnia również dużą liczbę bonusów bukmacherskich w czasie rzeczywistym. W ofercie zakładów na żywo STS znajdują się nie tylko mecze z lig zagranicznych, ale także mecze z drugiej, trzeciej, a nawet czwartej ligi polskiej.

Menu w STS ma również narzędzia do śledzenia gier i statystyk. Jednak to nie wszystko – STS zapewnia funkcję oglądania meczów na żywo. Niestety, zakłady w czasie rzeczywistym na STS mają jedną poważną wadę – nie można ich używać jako zakładów przedmeczowych. Mamy nadzieję, że coraz więcej bukmacherów będzie w stanie łączyć te dwa rodzaje zakładów, co pośrednio wymusi na STS ulepszenie swojej oferty. Jednakże aby tak się stało, musimy jeszcze trochę zaczekać!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?