Bukmacherzy online

Bukmacher Bet365 kiedy Polska licencja?

1.9kviews

Bet365 to jeden z najbardziej popularnych bukmacherów na świecie . Do 2017 świadczył on także swoje usługi w Polsce, ale po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej musiał wycofać się z naszego rynku. Wielu graczy wręcz marzy o tym, by bukmacher Bet365 wrócił do naszego kraju. Typerzy wspominają jego bogatą ofertę, a także atrakcyjne kursy. Niestety zapominają o tym, że po powrocie tego bukmachera do naszego kraju typowanie u niego przestanie być tak atrakcyjne, bo będziemy musieli opłacać podatki znane nam z tych dostępnych u pozostałych legalnych w Polsce bukmacherów. Czy jest szansa na powrót Bet365 do Polski? Czy zagramy jeszcze u tego legendarnego bukmachera?

Czy Bet365 jest legalny?

Nie trzeba długo szukać, by dowiedzieć się, że Bet365 nie jest legalnym bukmacherem. Nie posiada on zezwolenia na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Z tego też powodu korzystanie z jego usług jest nielegalne i może prowadzić do wielu niepożądanych konsekwencji takich jak np. kara grzywny lub ograniczenia wolności. Będziemy musieli także oddać wszystkie pieniądze, które uda nam się wygrać. Nie brzmi to zbyt zachęcająco, dlatego dużo lepiej skorzystać z polskich bukmacherów niż budzić się każdego dnia przestraszonym i nerwowo reagować na pukanie do drzwi.

W przeciwieństwie do niektórych zagranicznych bukmacherów, Bet365 całkowicie zrezygnował z obsługiwania Polaków i poblokował konta graczom z naszego kraju. Mieli oni tylko krótki czas na wypłatę zgromadzonych środków, po czym wszystkie konta zostały usunięte i zablokowane. Ciężko dziwić się temu bukmacherowi, który stracił w ten sposób bardzo mocny rynek (przypomnijmy, że Bet365 Polska był najbardziej popularnym w naszym kraju bukmacherem z szarej strefy) i nie chciał ponosić kolejnych kosztów związanych z ewentualnymi pozwami z naszego kraju. Podobnie zresztą z dostosowaniem swoich usług pod nowe wymagania. Adaptacja systemu podatkowego (czyli bądź co bądź oddawanie części zysków), uszczelnienie weryfikacji tożsamości – to wszystko koszta.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Statystyki wskazują, że obroty bukmacherów nad Wisłą stale się powiększają. Pojawia się także coraz więcej nowych spółek oferujących zakłady wzajemne. Czy Bet365 zobaczy w tym wszystkim szansę dla siebie?

Powrót Bet365 do Polski w 2019?

Wiele innych spółek zagranicznych zaczyna pojawiać się w naszym kraju. Swoje usługi zacząć świadczyć już bukmacherzy Betclic czy PZBuk, który jest polską wersją bukmachera ComeOn, a Betclic uruchomił już swoją stronę internetową i zapowiada na niej, że już niedługo rozpocznie świadczenie usług dla Polaków. Obaj bukmacherzy posiadają oczywiście stosowną licencję. Jak na to wszystko zapatruje się Bet365?

Według wszelkich dostępnych danych, popularny bukmacher Bet365 nie rozpoczął jeszcze starania o polską licencję i istnieje bardzo mała szansa na to, że się zdecyduje. W 2017 właściciele tej spółki stwierdzili, że polska ustawa jest zbyt opresyjna i nie opłaca im się jej podporządkowywać. Od tego czasu nie pojawiły się żadne nowe głosy z ich strony, a także Ministerstwo Finansów nie potwierdza informacji jakoby Bet365 starał się o polską licencję.

Sam proces przyznawania licencji jest czasochłonny i nierzadko trwa kilka miesięcy. Spora część tego roku już za nami, można więc powiedzieć, że z pewnością nie zobaczymy bukmachera Bet365 w naszym kraju w 2019. Nawet jeśli w tej chwili włodarze tego bukmachera rozpoczęliby starania o licencję, to z pewnością otrzymaliby ja dopiero na jesień, a od tego momentu jeszcze sporo wody musi upłynąć zanim bukmacher uruchomi swoje usługi.

Zamiast czekać w nieskończoność na bukmachera Bet365, lepiej będzie skorzystać z legalnych w Polsce firm bukmacherskich, które w niczym nie ustępują jakością legendarnemu Bet365 jak Etoto czy STS.

Bukmacher
Poradniki bukmacherskie za darmo, promocje i bonusy do najlepszych w Polsce bukmacherów, którzy działają legalnie i posiadają zezwolenie Ministra Finansów.