Bonusy bukmacherskie

Bonus za wygraną w Fortunie – 20 złotych premii w promocji Europejska Dokładka

821views

Gracze biorący udział w Europejskiej Dokładce, otrzymają za wygrany kupon 20 złotych premii. Zabawa jest ograniczona czasowo i zostanie zakończona w dniu 18 sierpnia 2019 roku.

premia w fortunie
Bonus za wygraną w Fortunie – 20 złotych premii w Europejskiej Dokładce

Premia za wygrany zakład to aktualna oferta bonusowa u legalnego bukmachera Fortuna. Europejska Dokładka powstała w związku z uruchomieniem pierwszej kolejki Bundesligi i La Ligi.

Bonus za wygraną zostanie przyznany tym graczom, którzy prawidłowo obstawią kupon. 20 złotych ekstra środków to nagroda za skuteczne typowanie w meczach odbywających się między 16, a 18 sierpnia 2019 roku.

Jak wziąć udział w promocji?
???

  • wytypować prawidłowo kupon o wartości co najmniej 20 złotych
  • obstawić co najmniej 3 zdarzenia
  • co najmniej jedno wydarzenie musi dotyczyć Bundesligi lub La Ligi
  • wybrać ofertę premach
  • obstawić MAXIKOMBI lub AKO

Typować można zarówno na oficjalnej stronie organizatora, jak również na telefonach – w aplikacji mobilnej.

Należy mieć na względzie fakt, że ekstra kasa przyznawana jest jako punkty FKP, które można wykorzystać na swoim koncie bukmacherskim.

bonus betfan
Bonus 3000 złotych w Betfan – kod promocyjny

Posiadanie aktywnego konta bukmacherskiego, to warunek konieczny do zakwalifikowania się do promocji. Osoby, które jeszcze się nie zarejestrowały, mogą tego dokonać w ciągu kilku sekund.

Fortuna to legalny bukmacher, który dzięki zezwoleniu Ministerstwa Finansów, działa zgodnie z polskim prawem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.