Bonusy bukmacherskie

Bonus w Betclic – nawet 510 PLN z kodem promocyjnym „KOD510”

819views

„KOD510” to hasło promocyjne, obowiązujące u legalnego bukmachera Betclic. Gracze, którzy założą nowe konto i posłużą się kodem promocyjnym, otrzymają w Betclic wyjątkowy bonus.

Super kod promocyjny w Betclic - "KOD510" dla nowych
Bonus w Betclic – nawet 510 PLN z kodem promocyjnym „KOD510”

Specjalny kod promocyjny w Betclic

Założenie konta w Betclic to pierwszy krok ku odebraniu bonusu. Drugi – i najważniejszy – to wpisanie kodu promocyjnego „KOD510” w odpowiednie okienko formularza. Takie zagranie gwarantuje pierwszy zakład bez żadnej straty.

U legalnego bukmachera Betclic, grać można bez stresu. Pierwszy zakład postawiony z naszego kodu na www.Betclic.pl albo w aplikacji, gwarantuje w razie przegranej 100% zwrot środków, nawet do 510 PLN.

Cashback otrzymają gracze, którzy:

  • dokonają rejestracji w Betclic
  • w formularzu wpiszą kod promocyjny „KOD510”
  • dokonają pierwszej wpłaty
  • obstawią kupon
  • przegrają
Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bonus powitalny powinien zachęcić głównie tych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z typowaniem. Gra bez żadnego ryzyka to przy pierwszym kuponie prawdziwe marzenie.

W Betclic rozwiązania dotyczące rozstrzygnięcia pierwszego kuponu są tylko dwa:

  • wygrana i zgarnięcie kasy
  • przegrana i otrzymanie cashbacku w postaci zwrotu 100% stawki

Oba rozwiązania są pozytywne. To świetna wiadomość, prawda? 🙂

Jaki kod promocyjny w Betclic?

Aktualnym kodem promocyjnym jest hasło „KOD510”. Wpisane podczas rejestracji, uprawnia do zgarnięcia specjalnego bonusu. Akcja promocyjna obowiązuje tylko i wyłącznie na pierwszy kupon zagrany na stronie www.Betclic.pl lub w aplikacji.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.