Bonusy bukmacherskie

Bonus 50% od depozytu w forBET

870views

Adam Małysz to symbol skoków narciarskich – to prawda znana jak świat. Odkąd dokładnie 6 lat temu odbył się pierwszy w historii konkurs Pucharu Świata i Anders Bardal zajął pierwsze miejsce, o tej dyscyplinie sportu stało się jeszcze głośniej.

By świętować dzień, w którym obchodzimy 6 rocznicę tych wyjątkowych wydarzeń, forBET przygotował dla swoich graczy specjalną promocję.O

Bonus 50% od depozytu w forBET

Osoby, które dziś do północy wpłacą co najmniej 20 złotych na swoje konto w forBET, otrzymają 50 procent premii. Maksymalna kwota bonusu wynosi 500 złotych.

By odblokować bonus, trzeba co najmniej jeden raz obrócić zdeponowanymi środkami po minimalnym kursie kuponu 2.0. Organizator wykluczył z promocji kupony systemowe i zastrzegł sobie prawo do usuwania z zabawy tych typerów, którzy podczas próby obrócenia bonusem, będą obstawiać zakłady przeciwstawne.

Zaliczenie obrotu depozytem wymaga rozliczenia kuponu. Moment zagrania zakładu nie równa się zaliczeniu obrotu bonusem/depozytem.

Warunkiem wypłaty środków premiowych jest czterokrotny obrót bonusem po kursie co najmniej 2.0. Na dokonanie obrotu gracz ma 14 dni od chwili pojawienia się bonusu na wirtualnym koncie.

W przypadku, gdy inny bonus będzie aktywowany, zdobyta premia będzie oczekiwać w kolejce przez 14 dni. Promocja obowiązuje tylko dziś do godziny 23:59.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.