Bukmacherzy onlinePoradnik bukmachera

Bezpieczna gra u bukmachera – ile wydawać, aby nie przesadzić?

338views
Bezpieczna gra u bukmachera – ile wydawać, aby nie przesadzić?

Wściekasz się, ponieważ nie potrafisz znaleźć dobrej odpowiedzi na to pytanie? Sprawy finansowe są zaś szczególnie istotne, dlatego warto się z nimi pieczołowicie zapoznać. Chcesz grać bezpiecznie i jednocześnie rozsądnie? Jak do tego doprowadzić swoimi przemyślanymi decyzjami?

Jak dużo pieniędzy wpłacać do podmiotów hazardowych?

Od tego warto w ogóle rozpocząć jakiekolwiek rozważania… Masz już wybrane porządne firmy bukmacherskie? Takie, które działają w 100% legalnie? To bardzo istotna sprawa. Jeśli chcesz grać legalnie, to nie ma tutaj innej drogi. Teraz zaś trzeba zastanowić się nad pierwszym depozytem. Najważniejsza zasada mówi o tym, że warto zakładać wystąpienie najgorszego, czarnego scenariusza. Czyli dobrze byłoby mieć świadomość tego, że możesz stracić wszystkie pieniądze. Czasami tak się dzieje. Szczególnie narażone są (na wystąpienie takiego wydarzenia) osoby początkujące. Warto zaznaczyć, że nowocześni bukmacherzy online oferują uniwersalne usługi. Możesz zatem wpłacać rozmaite sumy (mniejsze oraz większe). Nie powinno się jednak pod żadnym pozorem przeznaczać na grę zbyt wielkich kwot. Musisz bowiem przede wszystkim zadbać o swoje interesy oraz o zminimalizowanie ryzyka. Graj tylko za tyle, ile ewentualnie możesz stracić. Załóżmy, że otrzymałeś premię w pracy. Nie masz w tym momencie innych pilnych wydatków? Możesz zatem spokojnie przeznaczyć te środki na zakłady bukmacherskie. Nie powinno się zaś wpłacać pieniędzy, które są np. odłożone na życie, jedzenie, czynsz, czy szkołę dzieci itp.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Za ile obstawiać poszczególne kupony?

Kwestie odnoszące się do odpowiednio wysokich depozytów mają spore znaczenie. Dla każdego te kwoty będą inne i warto to wyraźnie podkreślić. Za ile zaś obstawiać poszczególne kupony w podmiotach hazardowych? Finalna decyzja zawsze należy do Ciebie. Profesjonalne zakłady bukmacherskie oferują tutaj wiele rozmaitych opcji. Możesz zatem grać nawet za kilka PLN. A górne limity są zdecydowanie wyższe. Jeśli zaś chodzi o osoby początkujące, to rekomenduje się obstawianie za około dwa procent ze stanu konta. Wszystko po to, by możliwie jak najbardziej zminimalizować ryzyko porażki. To powinien być Twój główny cel. Dopiero potem myśl o zarabianiu gotówki. To trochę tak, jak z ekipami piłkarskimi. W końcu stara zasada mówi o tym, że mistrzostwa przede wszystkim wygrywa się dobrą defensywą. Jeśli zaś będziesz obstawiać kolejne kupony za około dwa procent, to musiałbyś przegrać… 50 razy z kolei, aby wyzerować stan konta. Jest to zaś naprawdę mało prawdopodobne. W ten sposób Twoja gra w zakładach bukmacherskich będzie bezpieczna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Dlatego warto ustalać sobie odpowiednie limity?

Po to, by nie doprowadzić np. do żadnego uzależnienia. Od samego początku musisz wszystko odpowiednio kontrolować. Nie możesz pozwolić na to, by coś przejmowało nad tym tematem władzę… Dobrze jest zatem ustalić sobie limity nie tylko w sferze finansowej, ale także dotyczące czasu poświęcanego na zakłady bukmacherskie.

Bukmacher internetowy
Który w Polsce bukmacher internetowy oferuje najlepsze promocje i darmowe bonusy? STS, Fortuna czy Betclic to najlepsze zakłady sportowe online?