Bukmacherzy online

Betclic najlepszy w Polsce bukmacher online?

1.1kviews

Betclic zaliczany jest do grona najpopularniejszych zakładów bukmacherskich. Mimo tego, dopiero niedługo wszyscy polscy klienci będą mogli korzystać z usług Betclic bez żadnych konsekwencji. Ta marka, należąca do bardzo dużego konsorcjum hazardowego działała już wcześniej na terenie Polski, jednak gdy doszło do zaostrzenia przepisów ustawy hazardowej, bukmacher zdecydował się na wycofanie z polskiego rynku. Wówczas domena Betclic znalazła się w rządowym rejestrze domen hazardowych.

Betclic legalnym bukmacherem w Polsce?

Polscy fani tej marki mogą jednak być spokojni. Okazuje się, że spółka-matka Betclic zarejestrowana na Malcie, czyli BEM Operations Limited zdecydowała się, aby powrócić na polski rynek. Betclic od 26 września 2018 roku otrzymało zezwolenie od Ministerstwa Finansów i od tej daty należy do legalnych polskich bukmacherów, zatem można korzystać z jego usług bez obaw o łamanie polskich przepisów.

Betclic może wszystkim Polakom oferować zakłady wzajemne, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Obecnie kod promocyjny do Betclic to: BETONLINE

Betclic – oferta zakładu bukmacherskiego 

Betclic jest bardzo popularny wśród europejskich bukmacherów online. Serwis ten powstał już w 2005 roku, zaś w chwili obecnej jest to marka ceniona także w Polsce. Opinie o Betclic są jednoznaczne, jest to zdecydowanie bukmacher numer jeden w Polsce, bardzo lubiany za ofertę, kursy i niską marzę. Z czego wynika jej popularność? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć, prezentując po kolei informacje odnośnie oferty zakładów Betclic.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy powitalne w Betclic

Najpierw omówimy bonusy powitalne. Bukmacher Betclic tak jak inne firmy bukmacherskie daje użytkownikom możliwość korzystania z bonusów na start oraz wielu innych interesujących promocji, które wiążą się z założeniem u niego konta. Najważniejszy bonus w tych zakładach bukmacherskich to pierwszy zakład bez ryzyka – jego wartość wynosi 200 złotych.

Jest to bonus bardzo typowy dla bukmacherów typu cashback, który przyznaje się od pierwszego depozytu. Jak to działa? Gdy obstawiamy pierwszy zakład za sumę do 200 złotych, zaś kupon nie będzie wygrany, wówczas wydane środki pojawią się na naszym koncie z powrotem. Należy jednak pamiętać o tym, że nie jest to bonus najbardziej atrakcyjny.

Wiele osób zalicza go do grona najmniej opłacalnych dla uczestników promocji. Dlatego też, jeśli zakłady bukmacherskie Betclic chcą przyciągnąć jak największą liczbę zawodników poprzez bonusy powitalne, powinien znacząco zwiększyć jej opłacalność. W ten sposób z pewnością liczba graczy Betclic wzrośnie w sposób znaczący i szybko zauważalny.

Kursy bukmacherskie w Betclic

Kolejną ciekawą promocją w Betclic są lepsze kursy. Prawie codziennie na stronie tego bukmachera pojawiają się tego typu okazje – dzięki temu można podbijać kursy na kuponie. Ta promocja organizowana przez Betclic jest bardzo podobna do ofert Superoferta oraz Hit Dnia, które organizuje słynny bukmacher Fortuna

Interesująca jest także promocja, która polega na zaproszeniu znajomego do gry – stosuje ją również wielu innych bukmacherów. Betclic gwarantuje nawet 100 złotych dla użytkowników, którzy zaproszą do gry nowych klientów. Tą promocję z pewnością można określić jako bardzo atrakcyjną biorąc pod uwagę cały polski rynek zakładów bukmacherskich. Mankament tej oferty polega jednak na tym, że bonus może otrzymać wyłącznie osoba polecająca. 

Czwarta z promocji Betclic to Multi+ – powinny z niej skorzystać przede wszystkim osoby zainteresowane zakładami akumulacyjnymi. Polega ona na tym, że Betclic może zwiększyć naszą wygraną od 5% do nawet 100% wartości kuponu, który zakupiliśmy. Warunkiem, który należy spełnić, jest zagranie kuponu składającego się z minimum pięciu zdarzeń z rozgrywek biorących udział w promocji Multi+.

Bukmacher
Poradniki bukmacherskie za darmo, promocje i bonusy do najlepszych w Polsce bukmacherów, którzy działają legalnie i posiadają zezwolenie Ministra Finansów.