Bonusy bukmacherskie

Betclic – aktualny kod promocyjny dla nowych graczy

794views

Użytkownicy, którzy do tej pory nie mieli okazji na typowanie w Betclic, mogą nadrobić zaległości bez żadnego ryzyka. Wszystko to dzięki wpisaniu kodu promocyjnego w okienku rejestracji.

betclic kod promocyjny kod500
Aktualny bonus powitalny. Legalny bukmacher BetClic 2019

Rejestracja z kodem KOD500

Betclic posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów już od 2018 roku. Dlaczego dopiero w tym roku uruchomił portal z obstawianiem? To bardzo proste. Musiał się dobrze przygotować na przyjście tak ogromnej rzeszy typerów.

Wpisanie podczas rejestracji kodu promocyjnego KOD500 to zagwarantowanie sobie w razie niepowodzenia cashbacku o wartości 500 złotych.

Co to jest CASHBACK w BETCLIC?
???

Cashback w Betclic to swego rodzaju zwrot środków obstawionych w ramach zakładu bez ryzyka. W przypadku kodu promocyjnego KOD500, cashback wynosi nawet 500 złotych.

Obecny kod promocyjny można wpisać podczas rejestracji nowego użytkownika, rubrykę pod danymi z numerem telefonu. Chwila wystarczy, by do konta gracza został przypisany obecny bonus powitalny.

KOD500 kod promocyjny
Kod promocyjny Betclic KOD500

Zakład bez ryzyka po wpisaniu KOD500

Kod promocyjny KOD500 uprawnia gracza do postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka. Promocja obowiązuje tylko podczas pierwszej rejestracji, dlatego – mimo wielu innych ofert promocyjnych bukmachera Betclic – to właśnie z tej opcji warto skorzystać w pierwszej kolejności.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.