Bonusy bukmacherskie

50% od depozytu w LvBet

1.1kviews

Jeżeli interesujesz się piłką nożną, wyścigami chartów, wirtualnym tenisem, wyścigami konnymi, zaprzęgami konnymi i innymi, koniecznie sprawdź ofertę LvBet.

50% od depozytu w LvBet

Bukmacher przygotował dla swoich graczy 50% bonusu od depozytu. Za wpłacone 200 złotych, gracz otrzyma premię w postaci 100 złotych. 100 złotych to maksymalna kwota przyznanej premii.

By skorzystać z bonusu, należy dokonać depozytu na swoje konto na kwotę co najmniej 20 złotych. W zabawie biorą udział jedynie zdarzenia z oferty sportów wirtualnych. Akcja trwa do 13 stycznia 2019 roku do 23:59.

Warunkiem wypłaty środków bonusowych jest 6-krotny obrót. Bonus pojawi się na koncie gracza w chwili wpłaty i będzie ważny przez 30 dni. W sytuacji aktywnego innego bonusu na iKoncie, opisywana premia trafi do kolejki.

Organizator nie wyraża zgody na obstawianie zakładów wykluczających się. W zabawie nie biorą udziału zakłady z oferty na żywo i zdarzeń przedmeczowych.

20 złotych to minimalna kwota pozwalająca na wypłatę bonusu. Środki będą mogły być wypłacone pod warunkiem rozliczenia wszystkich zdarzeń z kuponu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.