Bonusy bukmacherskie

40 złotych w Betclic za porażkę na kuponie wielokrotnym

859views

Gracze, którzy postawią zakład akumulowany i spełnią kilka dodatkowych warunków, mogą liczyć na 40 złotych środków ekstra u legalnego bukmachera Betclic.

Premia w betclic
40 złotych w Betclic za porażkę na kuponie wielokrotnym

Betclic to bukmacher, który wypłaca graczom środki nawet za przegrane kupony. Aktualna promocja o nazwie Pewny Zakład, polega na zwrocie stawki kuponu w razie, gdy jedno ze zdarzeń na kuponie wielokrotnym nie wejdzie. Czy to nie świetna wiadomość?

Do kiedy trwa promocja Pewny Zakład?
⬇️⏱️⬇️

Promocja jest ograniczona czasowo. Obowiązuje w dniach 13 – 15 sierpnia 2019 roku do północy. Oznacza to, że chętni na pewne zakłady, mają szansę na typowanie jeszcze tylko jutro.

Oto warunki, jakie trzeba spełnić, by zakwalifikować się do promocji:

  • postawić kupon wielokrotny
  • na co najmniej 5 zdarzeń
  • z oferty piłki nożnej
  • za stawkę minimum 20 złotych
  • po kursie całkowitym kuponu o wartości 5
Betfan kod promocyjny
Kod promocyjny do Betfan

Warunki przyznania bonusu

Innymi słowy – zwrot wartości stawki otrzyma gracz, który zagra kupon akumulowany na co najmniej 5 zdarzeń piłkarskich i jedno wydarzenie przegra.

Legalny bukmacher Betclic zaznacza, że maksymalna kwota bonusu wynosi 40 złotych. Pełna suma zostaje wypłacona w sytuacji, gdy stawka kuponu opiewa na 40 złotych. W przypadku typowania za 20 złotych, za porażkę Betclic zapłaci 20 złotych.

W promocji biorą udział zakłady postawione na zdarzenia z oferty meczów rozgrywanych online, bądź typowanych przed rozpoczęciem spotkania.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.