Bonusy bukmacherskie

40 złotych na sporty wirtualne

897views

Lvbet przygotował na święta wyjątkową promocję. Gracze, którzy aktywnie będą uczestniczyć w stawianiu zakładów u bukmachera, w Sylwestra otrzymają wartościową nagrodę.

Graczy, którzy jeszcze nie mają planów na poobiednią, świąteczną nudę, Lvbet zachęca do zabawy w Sporty Wirtualne. Wszyscy użytkownicy, którzy w tygodniu od 24 grudnia do 30 grudnia postawią zakłady na Sporty Wirtualne i spełnią warunek obrotu, w Sylwestra, 31 grudnia 2018 roku do godziny 17:00, otrzymają 40 PLN bonusu.

By otrzymać premię, należy stawiać zakłady w ofercie, wykonując obrót minimum 100 złotych. Warunkiem uzyskania nagrody jest zagranie po kursie minimalnym 1,50.

Lvbet przypomina, że na jednego gracza przypada tylko i wyłącznie jeden bonus, a pieniądze, które gracz wykorzysta do zabawy, muszą pochodzić z własnych środków.

Uwaga! Wszelkie próby obejścia, bądź złamania regulaminu, będą surowo karane. Organizator promocji zastrzega sobie prawo do wykluczania użytkowników z akcji wedle własnego uznania.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.