Bonusy bukmacherskie

3 edycja popularnej loterii Kasomania w Totalbet

824views

Trwa 3 edycja popularnej loterii bukmacherskiej. Gracze posiadający aktywne konto w Totalbet, mogą spróbować swoich sił w Kasomanii. Do wygrania w sumie pół miliona złotych!

3 edycja popularnej loterii Kasomania w Totalbet
3 edycja popularnej loterii Kasomania w Totalbet

Pół miliona złotych to łączna pula nagród oferowanych przez organizatora promocji, czyli legalnego bukmachera Totalbet. Użytkownicy, którzy wezmą udział w zabawie, zawalczą o 94 tysiące złotych miesięcznie, 9 tysięcy tygodniowo, 30 tysięcy nagrody głównej i freebety o wartości 10 i 50 PLN.

Czas trwania loterii w Totalbet

Loteria w Totalbet trwa od początku września do 30 listopada 2019 roku. Zakwalifikują się do niej gracze z dowolnym stażem, pod warunkiem posiadania aktywnego konta bukmacherskiego na www.Totalbet.pl.

sts darmowy bonus bez wpłaty

Jak zdobyć dodatkowe losy w Kasomanii w Totalbet?

Jest kilka możliwości, by zdobyć dodatkowe losy w opisywanej loterii. Zyskanie podwojenia losów w Kasomanii (3 edycja) możliwe jest pod warunkiem:

  • obstawienia zakładu wielokrotnego z co najmniej 4 zdarzeniami (obowiązuje minimalna stawka 25 pln)
  • zagrania w trakcie happy hours (od 6 do 11:59)
  • uczestniczenia w poprzednich edycjach konkursu
  • zabawie każdego dnia tygodnia (minimalna stawka dzienna kuponu to 25 pln)

Uwaga! Opisywane sposoby zdobycia dodatkowych losów łączą się. Typując zakład wielokrotny podczas happy hours, otrzymuje się nie 2, a 4 razy szans więcej! 🙂

Przykładowy podział losów akcji Kasomania w Totalbet:

losy

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.