Bonusy bukmacherskie

200% bonusu dla nowych klientów w eToto

860views

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowych klientów, eToto przedstawiło bardzo korzystną ofertę. Typerzy, którzy założą konto na stronie bukmachera, będą mogli zyskać nawet 1000 złotych.

Jeżeli zarejestrujesz się w eToto, na ,,dzień dobry” automatycznie otrzymasz 20 złotych. Jeżeli dodatkowo wpłacisz na konto gracza jakieś środki, zostaniesz obdarowany premią w wysokości 200% (nawet do 100 złotych).

200% bonusu dla nowych klientów w eToto

Jeżeli drugi raz płacisz środki do eToto, bukmacher da Ci szansę na otrzymanie kolejnego bonusu – tym razem nawet 900 złotych.

Za dokonanie drugiego depozytu o wartości co najmniej 40 złotych, otrzymasz freebet w postaci 20 złotych.

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji, musisz spełnić kilka warunków. Pierwszym z nich jest postawienie zakładów na sumę czterokrotności wpłaty i bonusu w ciągu 30 dni. Drugim – obstawienie zdarzeń pojedynczych z kursem co najmniej 2.20 lub wielokrotnych (z kursem 2.20 lub pojedynczym dla wydarzenia – 1.30).

Wzięcie udziału w promocji i zaliczenie zakładu do obrotu jest możliwe jeśli:

  • kupon będzie dotyczył zdarzeń przedmeczowych, lub live
  • obejmie zakłady pojedyncze o kursie co najmniej 2.20 lub wielokrotne o łącznym kursie 2.20 (pojedynczy 1.30)
  • będzie rozliczony jako wygrany lub przegrany

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.