Bonusy bukmacherskie

20 PLN zwrotu za gry karciane Betgames w STS

901views

Gry karciane Betgames to coraz popularniejsza oferta u bukmachera STS. 20 PLN to kwota zwrotu, jaką organizator promocji przekazuje na konto gracza za przegrany kupon. Szczegóły akcji poniżej.

sts, kobiety, bonus, promocja
20 PLN zwrotu za gry karciane Betgames w STS

Promocja obejmuje wszystkich graczy STS, którzy obstawią kuponu kwalifikujące się do akcji. Jakie więc kupony biorą w niej udział?

  • AKO lub SOLO
  • obstawione danego dnia promocji od 00:00 do 23:59
  • na ofertę gier karcianych Betgames
  • po dowolnych kursie
  • na www.STS.pl lub w aplikacji mobilnej
  • przegrane

Suma przegranych kuponów (maksymalnie 20 PLN) zostanie zwrócona na konto bonusowe gracza. Wypłacenie środków możliwe będzie po spełnieniu prostego warunku obrotu 3-krotnością nagrody.

betclic kod510 premia
betclic kod510 premia

Nie biorą udziału w zabawie zakłady:

  1. MaxiKombi
  2. bezpieczne
  3. z opcją Cash-Out
  4. pochodzące ze zwrotów

By móc w ogóle podjąć walkę o 20 PLN zwrotu za gry karciane Betgames, należy posiadać aktywne konto bukmacherskie. To można założyć za darmo. Bukmacher STS w swojej ofercie ma usługi w pełni zgodne z polskim prawem, czego gwarancją jest posiadane zezwolenie MInisterstwa Finansów RP.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.