Bonusy bukmacherskie

20 PLN ekstra za typowanie sportów wirtualnych w LV Bet

867views

Na oficjalnej stronie LV Bet pojawiła się promocja, w której za typowanie sportów wirtualnych można zgarnąć 20 PLN ekstra co tydzień! Jakie są szczegóły promocji? O tym poniżej 🙂

lv bet premia promocja bonus sporty wirtualne
20 PLN ekstra za typowanie sportów wirtualnych w LV Bet

By skorzystać z promocji, należy typować zgodnie z poniższymi zasadami:

  • obstawiać kupony na www.LVBet.pl
  • od poniedziałku do niedzieli
  • typować sporty wirtualne
  • za obrót tygodniowy co najmniej 100 PLN
  • po kursie minimum 1,50

20 PLN bonusu zostaje przyznane na grę w sportach wirtualnych w kolejnym tygodniu. Ekstra kasę trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni.

Legalny bukmacher LV Bet przyznaje środki w poniedziałki do godziny 17:00. Na jednego gracza przypada tygodniowo jeden bonus.

Freebet sts betonline bonus
Aktualny kod promocyjny do STS – freebet 29 PLN

Warunki obrotu bonusem w LV Bet

Istnieją dwa warunki dotyczące obrotu bonusem u bukmachera LV Bet. Pierwszy dotyczy zagrania 5-krotnością wygranej, drugi z kolei – typowaniem spotkań z oferty sportów wirtualnych.

Organizator promocji zaznacza, że w akcji promocyjnej nie biorą udziału kupony obstawione za środki pochodzące z konta bonusowego.

Z oferty można skorzystać na klasycznej stronie www.LVBet.pl, jej odmianie na urządzenia mobilne, oraz w aplikacji.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.