Bonusy bukmacherskie

11 PLN zwrotu za obstawienie czterech kuponów w STS

973views

W STS wystarczy obstawić cztery kupony, by za jeden z nich otrzymać całkowity zwrot stawki. Bukmacher wypłaca nagrodę w postaci bonusu.

Zakwalifikowanie się do promocji nie wymaga od gracza wielkiego wysiłku. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków, by cieszyć się ekstra kasą.

Jakie są warunki przyznania bonusu w STS?
☝️☝️☝️

  1. Pierwszym warunkiem jest obstawienie zakładu za dokładnie 11 PLN.
  2. Drugi warunek dotyczy wytypowania co najmniej jednego zakładu z oferty na żywo.
  3. Trzeci warunek mówi o tym, by nie mniej, niż jeden zakład był obstawiony przy pomocy aplikacji STS.

Gracz, który spełni powyższe warunki, może być pewien otrzymania 11 złotych premii. Ekstra kasa za jeden z czterech kuponów zostaje przyznana na konto bonusowe.

sts bonusy za drmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher zaznacza, że promocja odnawia się co tydzień. Wyłączenia nagrody dotyczą zakładów MaxiKombi, STS Bezpieczny, Superoferty, Hitu Dnia, kuponów anulowanych, oraz tych, przy których został zastosowany mechanizm Cash-out.

Spełnienie powyższych warunków gwarantuje uzyskanie zwrotu 11 złotych (czyli ekstra kasa za jeden z czterech kuponów) na konto bonusowe. W promocji można brać udział co tydzień.

Akcja promocyjna trwa od 19 sierpnia do odwołania. STS wypłaca należne środki w terminie do 5 dni od dnia zakończenia danego etapu.

Obrót bonusem

By wypłacić bonus, należy obstawić kupon za łączną kwotę trzykrotności nagrody (Hit Dnia nie bierze udziału w obrocie) za kurs co najmniej 1,91.

Osoby, które nie posiadają konta w STS, mogą je założyć na stronie bukmachera w każdej chwili zupełnie za darmo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia
Promocje bukmacherskie i tworzenie rankingów na podstawie opinii użytkowników, tym najczęściej Pani Kasia się zajmuje w wolnych chwilach od prania, prasowania i karmienia swoich trojaczków.